29-30 Mayıs 2024 tarihlerinde gerçekleştirilen II. Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Sempozyumu 7 oturumda 32 bildiri ile başarı tamamlanmıştır.
Açılışı Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Nafiz KAHRAMAN , Kurucu eski Dekan Sayın Prof. Dr. M. Kemal Apalak , Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Sayın Prof.Dr. Emel Kizilkaya AYDOGAN , Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Sayın Prof. Dr. Atabey KILIÇ ve Fakülte öğretim üyeleri tarafından yapılmıştır.
Sempozyumun düzenlemesinde emeği geçen Dr. Öğr.Üyesi Melih YILDIZ ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.
![](/EditorUpload/Haberler/99427257-ff07-4a6b-a241-48cac59844dc.webp)
![](/EditorUpload/Haberler/4cb96f04-30d7-456f-b1cf-7b11d6390b9c.webp)
![](/EditorUpload/Haberler/9526fc39-e1ff-4416-a6a8-c9b0ef2c0f2a.webp)
![](/EditorUpload/Haberler/b0b713aa-791b-4242-bfa7-994932902a17.webp)