Nuh Naci Yazgan Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ali Kaya Fakültemizi ziyaret etti.
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ali Kaya Fakültemizi ziyaret ederek Dekanımızla iş birliği konuları üzerine görüş alışverişinde bulundular.
22 Mayıs 2024 Çarşamba
Toplam 0 görüntüleme
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını ve çerez politikamızı kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez politikamız hakkında detaylı bilgi almak için
tıklayınız...